Kniha návštěv

Budeme rádi , když nám napíšete své postřehy a náměty ke zlepšení našich služeb.

 Můžete psát do této knihy.

21.07.2004

Já jsem tady přijela s mojí sestrou a tetou se podívat na zámek Hlubokou a okolí.Jsme velice dobře překvapeni,jak to tady máte pěkné a milé.Určitě to budeme doporučovat našim známým.Moje sestra a teta jsou z Ostravy a já jsem z Kanady,Calgary,Alberta.Určitě tady zase přijedu,jak pojedu do Prahy na mojí další návštěvě do České Republiky.

L.G. a Š.P.


29.07.2004

Nic jiného než slova chvály nemohu napsat.Zařízení je perfektní,přímo nadstandardní.Atmosféra příjemná,klid dokonalý.Velmi bych si přála vrátit se příští rok.

O.H. , CSc.


01.09.2004

Wÿ hebben hier b leuke dagen gewandeld en met de auto diverse uitstapjes gemaalt.Het weer is prima ende gast wrÿ heid was hier goed.Hartelÿk dank.

F. en R. L.


21.05.2005

Milí Hruškovi,prožili jsme u Vás 14 krásných a pohodových dní.Díky za ně !

Ž. a V.


02.07.2007

Do tohoto deníčku se píše velice příjemně,protože hezké věci se píší vždy lépe.Prožili jsme tu s manželkou krásné dny,na které se dobře vzpomíná.Krásná příroda,hezké počasí,výborné podmínky pro cyklistiku,to vše však podpořeno perfektním ubytováním a velice nenápadnou péčí "domácích" o spokojenost návštěvníků.Budeme určitě doporučovat známým a doufáme,že sami ještě někdy využijeme těchto služeb.

Díky,F.,Kladno


15.07.2006

Děkujeme za příjemné a milé prostředí,které jsme měli možnost poznat na cestách za českými hrady a zámky.

F. z Opavy


28.09.2006

Mnohokrát děkujeme za příjemný pobyt ve vašem domě.Líbilo se nám vybavení kuchyně,nic nám nechybělo.Vaše ubytování působí domácím dojmem,rádi bychom se vrátili při příští návštěvě Jižních Čech.Děkujeme

F. ze Zlína


26.12.2006

Milá paní Hrušková a pane Hruška,děkujeme za milé přivítání a hezký pobyt ve vašem domku.Moc se nám tu líbilo.Cítili jsme se tu jako doma.Určitě přijedeme rádi znovu.Tak ještě jednou děkujeme,nashledanou

Š. a M. B. z Ganderbesee


08.07.2007

I po třetí odjíždíme velice spokojení a věříme,že to není naposled.

H. a kamarádi


 03.05.2008

 

Paní Hrušková.
Strávili jsme u vás pouze 2 noci ,  moc se nám líbilo. Pěkné ubytování , vybavenost, klid.

Děkujeme Rybáři

 

 

 

 

 

 

 

 

Zpět na hlavní stranu